O nas

O nas

Pracownia projektowa M Kwadrat powstała w 2009 r.

Działamy na lokalnym rynku  i  zajmujemy się przede wszystkim budownictwem mieszkaniowym jedno  i wielorodzinnym. Chętnie podejmujemy się także innych tematów takich jak przebudowa lokali usługowych, budowa obiektów handlowo – usługowych, warsztatów,  hal magazynowych.

Bardzo uważnie wsłuchujemy się w  głosy klientów aby tworzone przez nas  projekty były dopasowane do potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników.  Wierzymy, że liczy się nie tylko piękny wygląd realizowanych obiektów  ale przede wszystkim spełnienie  oczekiwań odbiorców. Staram się, aby nasze projekty były nie tylko ładne, ale też funkcjonalne,  ekonomiczne w budowie i przyszłym użytkowaniu, a przede wszystkim  zgodne z gustem i potrzebami osób, dla których są przeznaczone.

Oferujemy pomoc i fachową poradę na każdym etapie  inwestycji – od momentu wyboru działki, poprzez koncepcję projektową, projekt budowlany aż po realizację i odbiór budynku.  

IMG_9104 s

Małgorzata Matkowska - Architekt

Tytuł magistra inżyniera architekta uzyskałam na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej w 2001 roku.  Moja praca  pod tytułem  „Lapidarium” otrzymała wyróżnienie SARP w konkursie na najlepszy projekt dyplomowy.

Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności  architektonicznej do projektowania bez ograniczeń od 2004 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywał przez wiele lat pracując w renomowanych wrocławskich pracowniach architektonicznych, później  w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego oraz pełniąc funkcję biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.

Mieszkam w domu,  który wraz z mężem zaprojektowałam i zrealizowałam.

Skontaktuj się nami