o-nas-2

pracownia projektowa M Kwadrat

Pracownia projektowa M Kwadrat powstała w 2009 roku. W pierwszych latach działalność firmy skupiona była na współtworzeniu projektów wykonawczych dużych obiektów handlowo – usługowych realizowanych w Moskwie i na terenie Federacji Rosyjskiej.

Obecnie działamy na lokalnym rynku i zajmujemy się przede wszystkim budownictwem mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym. Chętnie podejmujemy się także innych tematów takich jak przebudowa lokali usługowych, budowa obiektów handlowo – usługowych, warsztatów, hal magazynowych.

W pracowni bardzo uważnie wsłuchujemy się w głosy klientów ponieważ wierzymy, że liczy się nie tylko piękny wygląd realizowanych obiektów ale przede wszystkim spełnienie oczekiwań odbiorców.

Staram się, aby nasze projekty były nie tylko ładne, ale też funkcjonalne, ekonomiczne w budowie i przyszłym użytkowaniu, a przede wszystkim zgodne z gustem i potrzebami osób, dla których są przeznaczone.

Oferujemy pomoc i fachową poradę na każdym etapie inwestycji – od momentu wyboru działki, poprzez koncepcję projektową, projekt budowlany aż po realizację i odbiór budynku.

Małgorzata Matkowska
architekt

Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń posiadam od 2004 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w renomowanych wrocławskich pracowniach, w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego oraz pełniąc funkcję biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.

Mieszkam w domu, który wraz z mężem zaprojektowałam i zrealizowałam.

malgorzata-matkowska-mkwadrat-architekt